Menu Zamknij

Przepychanie rur

Czasami wzywanie hydraulika jest niepotrzebne. Drobne zatkania można przepchać samemu spiralą ręczną, a nawet gorącą wodą, czy też tradycyjną przepychaczką gumową do rur. Jeżeli jednak rury zatykają się zbyt często, lub domowymi sposobami nie udaje się udrożnić odpływu należy wezwać fachowca, aby wykonał profesjonalne przepychanie, udrażnianie rur kanalizacyjnych, oprócz wyczyszczenia instalacji poprosić, żeby sprawdził czy cała instalacja nie jest wadliwie wykonana, albo powiedział jak z niej prawidłowo korzystać. Używanie kreta i innych specyfików do przetykania zatkanych przewodów kanalizacyjnych trzeba ograniczać z dwóch powodów. Po pierwsze są nieekologiczne i szkodliwe dla środowiska, po drugie przy niewłaściwym lub zbyt częstym stosowaniu potrafią doprowadzić do całkowitego zaczopowania rury kanalizacyjnej. Właśnie dlatego przepychanie rur powinno być przeprowadzone metodami  mechaniczną lub ciśnieniową dającymi długotrwały i pewny efekt.

Prawidłowo wykonane czyszczenie instalacji kanalizacyjnej to pewność, że problem z drożnością rur szybko nie powróci.

Jako hydraulik wykonuję skuteczne przepychanie rur kanalizacyjnych i toalet za pomocą dwóch dostępnych metod:

Usługa przepychania rur, udrażniania kanalizacji i toalet jest dostępna jako pogotowie hydrauliczne przez 24 godziny na dobę.

Jeżeli Masz problem z kanalizacją , czy to z pojedynczym odpływem np. ze zlewu, czy problem dotyczy odpływu z całego budynku  dzwoń o każdej porze. Łódź i okolice to teren działania.